[OSM-talk-nl] meerdere namen op een motorway junction
wouter van der plas
wouterv.dplas at gmail.com
Mon Jun 16 11:43:16 UTC 2014
hallo,
ik ben geabonneerd op de rss feed van osmose in mijn gebied.
en dus kreeg ik een email binnen die mij vertelden dat er meerdere namen op
een afrit stonden.
http://osmose.openstreetmap.fr/en/error/992336328
http://www.openstreetmap.org/node/92961494
nu is dit op zich niet echt een probleem wand op de kaart staat alles goed.
maar als je naar de wiki pagina kijk, staat daar dat de naam tag speciaal
voor een specifieke naam is.
en voor wat nu de naam tag is moet de "exit_to" tag worden gebruikt.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:highway%3Dmotorway_junction
mijn vraag is dan nu of dat er iets anders is afgesproken in Nederland.
en of dat het moet worden verandert.
met vriendelijke groet,
wouter van der plas
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-nl/attachments/20140616/8040318e/attachment.htm>
More information about the Talk-nl
mailing list