[OSM-talk-nl] meerdere namen op een motorway junction
Martien Scheepens
martien at scheepens.de
Mon Jun 16 12:04:34 UTC 2014
Dag Wouter,
In Nederland hebben afritten in principe maar een naam en daarnaast
meerdere bestemmingen. De naam staat altijd op het eerste bord (1200m
voor de afrit) vermeld, de bestemmingen op het tweede bord (600m), zie
ook [1]http://www.wegenwiki.nl/NBA.
Ik zelf gebruik graag de destination-tag, omdat deze universeler in
gebruik is. Je kunt bijvoorbeeld bij een knooppunt ook de bestemmingen
op de hoofdrijbaan daarmee aangeven.
Groeten,
Martien
On , 16 2014, at 13:43, wouter van der plas wrote:
hallo,
ik ben geabonneerd op de rss feed van osmose in mijn gebied.
en dus kreeg ik een email binnen die mij vertelden dat er meerdere
namen op een afrit stonden.
[2]http://osmose.openstreetmap.fr/en/error/992336328
[3]http://www.openstreetmap.org/node/92961494
nu is dit op zich niet echt een probleem wand op de kaart staat alles
goed.
maar als je naar de wiki pagina kijk, staat daar dat de naam tag
speciaal voor een specifieke naam is.
en voor wat nu de naam tag is moet de "exit_to" tag worden gebruikt.
[4]http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:highway%3Dmotorway_junction
mijn vraag is dan nu of dat er iets anders is afgesproken in
Nederland.
en of dat het moet worden verandert.
met vriendelijke groet,
wouter van der plas
_______________________________________________
Talk-nl mailing list
[5]Talk-nl at openstreetmap.org
[6]https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
References
1. http://www.wegenwiki.nl/NBA
2. http://osmose.openstreetmap.fr/en/error/992336328
3. http://www.openstreetmap.org/node/92961494
4. http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:highway%3Dmotorway_junction
5. mailto:Talk-nl at openstreetmap.org
6. https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-nl/attachments/20140616/dd3817b7/attachment.htm>
More information about the Talk-nl
mailing list