[OSM-talk-nl] BGT (grootschalige topo) in Leiden
Gert-Jan van der Weijden
geejee at dds.nl
Fri Sep 26 14:29:20 UTC 2014
Voor degenen die na de BAG-import verslaafd zijn geraakt aan grootschalige
topografie:
de eerste gemeenten hebben hun BGT opgeleverd:
http://www.kadaster.nl/web/Themas/Registraties/BGT/BGT-nieuws/Leiden-als-twe
ede-gemeente-volledig-over-naar-de-BGT.htm
Je kunt de GML in brokken downloaden op:
https://www.pdok.nl/nl/producten/pdok-downloads/download-basisregistratie-gr
ootschalige-topografie
of de WMTS in bijvoorbeeld QGis als bijna-dom plaatje toevoegen:
http://geodata.nationaalgeoregister.nl/tiles/service/wmts/bgtstandaard?VERSI
ON=1.0.0&request=GetCapabilities
Ten noordwesten van station Leiden vind je trouwens wat gebouwen waarvan de
registratie&weergave in de BAG (contour van buitenomtrek/bovenaanzicht!)
wezenlijk anders is dan de registratie&weergave in de BGT (contour op
maaiveld). Een beetje a'la het Evoluon in Eindhoven (wie is er niet geweest
met een schoolreisje?)
Zie voor details voor de verschillen tussen BAG en BGT
http://imgeo.geostandaarden.nl/def/imgeo-object/pand/inwinningsregel-bgt-en-
bag
Of je dit allemaal in OSM moet willen importeren? Mwaah, eerst maar eens de
BAG-bijhouding arrangeren, zou ik denken.
groet,
Gert-Jan
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-nl/attachments/20140926/5d0fcf18/attachment.htm>
More information about the Talk-nl
mailing list