[OSM-talk-nl] Groenlandsekade/Groenlandse Kade, Vinkeveen
Tijmen Stam
mailinglists at iivq.net
Fri May 29 21:12:52 UTC 2015
Hallo,
2 vragen over de Groenlandse[ K|k]ade in Vinkeveen.
1. Ik heb vaak gelezen "Map what's on the ground". Hoe ga je om met een
straat die 3 straatnaambordjes heeft, 2x "Groenlandse Kade" (beiden
redelijk nieuw), 1x "Groenlandsekade" (ouder), maar de BAG-viewer geeft
wel aan "Groenlandsekade"? De Site van de gemeente geeft "Groenlandse
kade" (met spatie, zonder hoofdletter, zie
<http://www.derondevenen.nl/servicebalie/meldpunt-openbare-ruimte_3253/>)
Op OSM komen beide varianten voor, de weg is ook in stukjes opgeknipt
met verschillende naam, zie
<http://www.openstreetmap.org/search?query=groenlandsekade#map=18/52.22754/4.97983&layers=N>
en
<http://www.openstreetmap.org/search?query=groenlandse+kade#map=18/52.22754/4.97983&layers=N
2. Langs de Groenlandse[ K|k]ade liggen veel woningen met het adres
volledig ingevuld, maar als naam "Groenlandsekade". Het adres zit op een
losse node. Zie bijv <http://www.openstreetmap.org/node/2878199639>
addr:city Vinkeveen
addr:housenumber 61
addr:postcode 3645BB
addr:street Groenlandse kade
name Groenlandsekade
source BAG
source:date 2014-05-24
De "name" tag hoort toch helemaal niet op deze adresnode?
In het geval van <http://www.openstreetmap.org/way/284043319> lijkt OSM
er zelfs de voorkeur aan te geven om de name ipv het housenumber te
renderen, dit staat op de kaart als "Groenlandsekade" ipv als "19A".
Tijmen
More information about the Talk-nl
mailing list