[Talk-cz] Overovani dat, import UIR-ADR
Pavel Machek
pavel na ucw.cz
Pondělí Červen 11 10:45:47 UTC 2007
Ahoj!
> > Mame stroje s presnosti v idealnim pripade <4m, ortofotomapu v idelanim
> > pripade 1-?m (Geodis miva okolo 1m, CUZK az 5m, Geodis na mapy.seznam.cz
> > klidne i 10m). Postihnout 7m silnici v ose neni takovy problem, podminky
> > pro to jsou. Tak jich vyuzivejme!
>
> Rád bych si nechal poradit. Jak vyuzit podobne datove podklady u
> stavajicich editacnich formatu?
>
> Jenom bych rad doplnil, ze Geodis v soucasnosti snimkuje s rozlisenim v
> radu centimetru. Dalsi zajimavy zdroj muze byt Cenia [1] nebo na priklad
> mapovy server Ustavu pro hospodarskou upravu lesa, kde jsou cernobila
> orthofota v 0.5 m. Oba servery poskytují data přes WMS. Existuje nějaký
> editor OSM, který by uměl data z WMS číst?
Do josm existuje WMS plugin, ale nebyl jsem schopen ho rozjet proti
cenie. Proti landsatu chodi pekne.
Pavel
--
(english) http://www.livejournal.com/~pavelmachek
(cesky, pictures) http://atrey.karlin.mff.cuni.cz/~pavel/picture/horses/blog.html
Další informace o konferenci talk-cz