[Talk-cz] import dat z UHULu
Pavel Machek
pavel na ucw.cz
Neděle Září 16 18:00:29 UTC 2007
Ahojky!
> co kdybychom pomoci WFS importovali hranice lesu do OSM? Polygony by
> mely byt v epsg:2065, ale nevim, jak se tato projekce prekloip do GPS.
> Kdyby byl nekdo schopen mi dodat rutinu, kterou se to udela, tak je
> mozne zahajit poloautomaticky import (napsal bych JOSM plugin).
No, udelat import hranic lesa by bylo super. Rucne se to nedela uplne
dobre.
Je nejaky popis toho epsg:2065? Na konversi bodu se pouziva cs2cs, ale
nemuzu vymyslet parametry..
PROJ(1)
NAME
cs2cs - cartographic coordinate system filter
SYNOPSIS
cs2cs [ -eEfIlrstvwW [ args ] ] [ +opts[=arg] ]
[ +to [+opts[=arg]] ] file[s]
..aha...
http://spatialreference.org/ref/epsg/2065/
http://spatialreference.org/ref/epsg/2065/proj4/
...tj se to nejspis konvertuje takhle:
cs2cs +proj=krovak +lat_0=49.5 +lon_0=42.5 +alpha=30.28813972222222
+k=0.9999 +x_0=0 +y_0=0 +ellps=bessel +pm=ferro +units=m +no_defs
+to +proj=latlong
> Plugin bych take mohl udelat pro rucni import z te databaze, co psal
> Pavel - automaticky by to delalo body s nazvy a populaci...
To by bylo fajn...
Pavel
--
(english) http://www.livejournal.com/~pavelmachek
(cesky, pictures) http://atrey.karlin.mff.cuni.cz/~pavel/picture/horses/blog.html
Další informace o konferenci talk-cz