[Talk-cz] import dat z UHULu
Jachym Cepicky
jachym.cepicky na gmail.com
Pondělí Září 17 05:26:27 UTC 2007
spíš bych použil gdaltranslate nebo něco podobného. parametry budou
+init="epsg:2065" +to +init="epsg:4326"
na linuxu je definice uložena v souboru /usr/share/proj/epsg nebo
podobném
j
Pavel Machek píše v Ne 16. 09. 2007 v 20:00 +0200:
> Ahojky!
>
> > co kdybychom pomoci WFS importovali hranice lesu do OSM? Polygony by
> > mely byt v epsg:2065, ale nevim, jak se tato projekce prekloip do GPS.
> > Kdyby byl nekdo schopen mi dodat rutinu, kterou se to udela, tak je
> > mozne zahajit poloautomaticky import (napsal bych JOSM plugin).
>
> No, udelat import hranic lesa by bylo super. Rucne se to nedela uplne
> dobre.
>
> Je nejaky popis toho epsg:2065? Na konversi bodu se pouziva cs2cs, ale
> nemuzu vymyslet parametry..
>
> PROJ(1)
>
> NAME
> cs2cs - cartographic coordinate system filter
>
> SYNOPSIS
> cs2cs [ -eEfIlrstvwW [ args ] ] [ +opts[=arg] ]
> [ +to [+opts[=arg]] ] file[s]
>
> ..aha...
>
> http://spatialreference.org/ref/epsg/2065/
> http://spatialreference.org/ref/epsg/2065/proj4/
>
> ...tj se to nejspis konvertuje takhle:
>
> cs2cs +proj=krovak +lat_0=49.5 +lon_0=42.5 +alpha=30.28813972222222
> +k=0.9999 +x_0=0 +y_0=0 +ellps=bessel +pm=ferro +units=m +no_defs
> +to +proj=latlong
>
> > Plugin bych take mohl udelat pro rucni import z te databaze, co psal
> > Pavel - automaticky by to delalo body s nazvy a populaci...
>
> To by bylo fajn...
> Pavel
--
Jachym Cepicky
e-mail: jachym.cepicky na gmail.com
URL: http://les-ejk.cz
GPG: http://www.les-ejk.cz/pgp/jachym_cepicky-gpg.pub
------------- další část ---------------
A non-text attachment was scrubbed...
Name: signature.asc
Type: application/pgp-signature
Size: 189 bytes
Desc: Toto je digitálně podepsaná část zprávy
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20070917/82306354/attachment.sig>
Další informace o konferenci talk-cz