[Talk-cz] PSC 12800 -- was Re: automaticka pojmenovavacka ulic
Pavel Machek
pavel na suse.cz
Úterý Září 2 09:41:25 UTC 2008
Ahoj!
> Pavel Machek píše v Po 01. 09. 2008 v 23:00 +0200:
>
> > <way id='4646311'>
>
> > <tag k="autoname" v="Oldichova"/>
>
> ???To je nějaká podivnost. Zřejmě překlep v názvu ulice Oldřichova, která
> začíná asi 100m od hradeb.
Spis jsem ponicil diakritiku pri kopirovani do mailu.
> > <tag k="autoname:source" v="nameit/uir-adr"/>
> > <tag k="building" v="yes"/>
> > <tag k="highway" v="residential"/>
> > <tag k="historic" v="castle"/>
> > <tag k="name" v="Vyehradsk hradby"/>
> > <tag k="route" v="train"/>
>
> S hradbami jsem si hrál minulý týden, a připadá mi to stále špatně.
> V OSM do minulého týdne chyběla celá jedna část hradeb. Po jejím
> doplnění se z hradeb stal multipolygon. Nicméně mám stále problémy:
No, nemeli by tam byt ty waye dve? Jedna pro building, a jedna pro
highway?
Pavel
--
(english) http://www.livejournal.com/~pavelmachek
(cesky, pictures) http://atrey.karlin.mff.cuni.cz/~pavel/picture/horses/blog.html
Další informace o konferenci talk-cz