[Talk-cz] Adresy s čísly popisnými bez čísel orientačních
kubiik
kubiik na gmail.com
Pondělí Červen 29 13:20:57 UTC 2009
Zdravím,
1) Všiml jsem si, že import adresních bodů z uir nedopadl všude dobře, místo
čísel domů se zobrazuje podél ulic opakovaně text "None", viz např. Příbram
http://www.openstreetmap.org/?lat=49.691861&lon=14.019029&zoom=18&layers=B000FTF
příčina: domy, které mají číslo popisné i orientační, mají v tagu
"addr:housenumber" uloženo číslo orientační vykreslované v mapě, číslo
popisné, které se v mapě naopak nezobrazuje, je v tagu
"addr:alternatenumber". U domů v malých městech, které mají *pouze*
číslo popisné, by asi toto číslo mělo být vloženo do addr:housenumber, což
import nezohlednil.
2) Stejný problém má plugin CzechAddress, u domů s pouze číslem popisným
ignoruje addr:housenumber a v mapě pak není nic vidět.
Zdraví kubiik
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20090629/f80560b9/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz