[Talk-cz] Adresy s čísly popisnými bez čísel orientačních
Kubajz
kubajz na kbx.cz
Pondělí Červen 29 13:55:37 UTC 2009
Viz tisicistrankovou diskusi na tema adresy :) V podstate se ted resi,
co s tim... Vysledkem by samozrejme melo byt to, ze se v mape bude
renderovat neco smysluplneho...
K
kubiik napsal(a):
> Zdravím,
>
> 1) Všiml jsem si, že import adresních bodů z uir nedopadl všude dobře,
> místo čísel domů se zobrazuje podél ulic opakovaně text "None", viz
> např. Příbram
>
> http://www.openstreetmap.org/?lat=49.691861&lon=14.019029&zoom=18&layers=B000FTF
> <http://www.openstreetmap.org/?lat=49.691861&lon=14.019029&zoom=18&layers=B000FTF>
>
> příčina: domy, které mají číslo popisné i orientační, mají v tagu
> "addr:housenumber" uloženo číslo orientační vykreslované v mapě, číslo
> popisné, které se v mapě naopak nezobrazuje, je v tagu
> "addr:alternatenumber". U domů v malých městech, které mají *pouze*
> číslo popisné, by asi toto číslo mělo být vloženo do addr:housenumber,
> což import nezohlednil.
>
> 2) Stejný problém má plugin CzechAddress, u domů s pouze číslem
> popisným ignoruje addr:housenumber a v mapě pak není nic vidět.
>
> Zdraví kubiik
> ------------------------------------------------------------------------
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>
Další informace o konferenci talk-cz