[Talk-cz] Export cest z OSM
MP
singularita na gmail.com
Úterý Březen 17 23:44:50 UTC 2009
Napriklad XAPI:
Navod je na http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Osmxapi
Pro vyexpotovani cest by to bylo neco ve stylu:
http://www.informationfreeway.org/api/0.5/node[highway=*][bbox=14,50,15,51]
(je treba upravit bbox ...)
Tim dostanu jenom cesty pro nejakou oblast, je potreba to pak jeste
necim prekonvertovat do formatu co prijima dane zarizeni ... hmm, v
jakem formatu to zarizeni je schopne brat ty data?
Martin
2009/3/17 GC Rolf <Rolf na atlas.cz>:
> Zdravim vsechny a preju hezky vecer. Uz nejakou dobu se pokousim mapovat mista, kde se pohybuju a take uz delsi dobu nemuzu prijit na - pro mnohe z vas mozna malickost - jak vyexportovat JENOM CESTY do nejakeho vektoroveho formatu z urcene oblasti. Abych vysvetlil ucel - v navigaci mam klasickou rastrovou topomapu a rad bych si pres ni dal prave tuhle pruhlednou vrstvu cest z OSM. Jen nemuzu prijit jak a jestli to vubec jde. Vektorova podoba je nutna kvuli srovnani meritek.
> Za vsechny tipy predem dekuju. Rolf
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>
>
Další informace o konferenci talk-cz