[Talk-cz] footway vs. path (bylo: Návod na zakreslování turistických tras)
CZ_Tibo
CZ-Tibo na seznam.cz
Úterý Srpen 24 15:38:28 UTC 2010
Existuje možnost použití tagu place=* na polygon:
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Map_Features#Places
Proč vymýšlet nový tag?
> ------------ Původní zpráva ------------
> Od: Jakub Sykora <kubajz na kbx.cz>
> Předmět: Re: [Talk-cz] footway vs. path (bylo: Návod na zakreslování
> turistických tras)
> Datum: 24.8.2010 17:03:17
> ----------------------------------------
> Ano, ale landuse=residential, neni ta spravna cesta, jak uz bylo dirve
> zmineno. Proto tady probiha ta diskuze... Takovy polygon udavajici
> boundary=city_limit by vyhovoval obojimu...
>
> K
>
> Dne 24.8.2010 16:54, Martin Mares napsal(a):
> >> A jak pozname, kde je ta hranice uzemi obce? Pokud nezakreslim u treba
> >> obci Mokrsko, Prostredni Lhota, Sejcka Lhota alespon landuse=residential
> >> polygon obalujici celou obec, tak tuto informaci nemam kde ziskat...
> >>
> > To jiste, ale tak jako tak mi dava daleko vetsi smysl zakreslovat do mapy
> > hranice zastavby nez dopravni znacky. Je to totiz informace vyuzitelna
> > i k jinym vecem nez routovani.
> >
> > Have a nice fortnight
> >
>
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>
>
>
Další informace o konferenci talk-cz