[Talk-cz] OpenTrackMap - Aktualizace stavu projektu
Petr Dlouhý
petr.dlouhy na email.cz
Čtvrtek Červen 17 13:34:02 UTC 2010
Ahoj,
jsou to dvě relace - například v Harrachově na nádraží [1] má být ta
zelená spojená.
Zdá se, že ten permalink nefunguje úplně dobře - asi to nějak nebere tu
informaci o zoomu (ale jde to přiblížit manuálně na to správné místo).
[1]
http://opentrackmap.no-ip.org/?zoom=17&lat=50.77139&lon=15.39345&layers=00000BTTT
On Thu, 17 Jun 2010 15:22:02 +0200, Radek Bartoň <blackhex na post.cz> wrote:
> Dne čtvrtek 17 Červen 2010 13:28:26 talk-cz-bounces na openstreetmap.org
> napsal(a):
>> Ahoj,
>>
>> objevil jsem chybu:
>>
>> Pokud je někde cykloturistická trasa (kct_něco=bicycle), tak jí to
>> nekreslí, což je v pořádku. Pokud je ale na stejné cestě ještě normální
>> turistická trasa stejné barvy, tak jí to taky nenakreslí, což už je
>> špatně.
>>
>
> Díky za report.
>
> A jak je to otagované? Předpokládám, že jde o cestu XXX, která je
> součástí
> dvou relací YYY a ZZZ, kde např.:
>
> YYY: kct_red=bicycle
> ZZZ: kct_red=major
>
> nebo nějak jinak? Link na příklad by byl ideální.
>
> Díky.
>
--
Petr Dlouhý
Další informace o konferenci talk-cz