[Talk-cz] dibavod: vodn? toky uvnit? vodn?ch ploch
Stanislav Brabec
utx na penguin.cz
Pátek Březen 4 14:03:53 UTC 2011
Petr Holub píše v Pá 04. 03. 2011 v 11:02 +0100:
> > Takze dle meho nazoru reka zustava rekou, i kdyz je znicena prehradou
> > - a tudiz bych doporucoval nemazat. Problem renderovani mi pripomina
> > psani HTML stranek tak 10 let zpet, kdy clovek HTML kod hackoval podle
> > toho, jak se v kterem prohlizeci zobrazoval, bez navaznosti na jakoukoli
> > semantiku. Misto debat o mazani reky v prehrade bych spise doporucoval
> > zacit premyslet o tom, jak vylepsit renderovani OSM v default stylu tak,
> > aby to vypadalo co nejlip.
>
> Mimochodem jeste jsem se podival na styl MTB mapy, kterou delal
> Martin, a tam se to zobrazuje spravne vcetne navazovani brehovych linii
Ne tak úplně. Jména řek by se neměla zobrazovat uvnitř rybníků
(www.openstreetmap.org má tentýž problém).
http://tchor.fi.muni.cz:8080/?zoom=15&lat=49.03979&lon=14.77849&layers=B00
--
Stanislav Brabec
http://www.penguin.cz/~utx
Další informace o konferenci talk-cz