[Talk-cz] Průjezdy a další dotazy
Marián Kyral
mkyral na email.cz
Čtvrtek Leden 10 11:28:15 UTC 2013
---------- Původní zpráva ----------
Od: Martin Kokeš <shr3k na typo3-hosting.com>
Datum: 10. 1. 2013
Předmět: Re: [Talk-cz] Průjezdy a další dotazy
"No, jak já mám tušit, nejsa jasnovidec, že používáš linux. ;-) V tom
případě stačí proj4 a gdal z gentoo, není třeba fwtools.
Ten formulář je naprd, je to je Javascript.
pj_transform(): failed to load datum shift file < tak to tam asi nebudeš mít
nahraný ten soubor s gridem.
"
Jo, už jsem si přes strace našel co za soubor hledá a přes google jsem se
dostal zpátky na tu wiki stránku :-D
Formulář je sice javascript, ale vypočítal hodně podobnou hodnotu. Dle
měření v josm je rozdíl 21cm, což podle mně není až tak hrozné ;-)
GDAL: 49.6470349777 18.2661792680
JS: 49.6470339, 18.2661769
No ale když už mám mám gdal nainstalovaný, tak zůstanu u něj.
Díky
Marián
"
MK
----- Original Message -----
From: Marián Kyral
[mailto:mkyral na email.cz]
To: OpenStreetMap Czech Republic
[mailto:talk-cz na openstreetmap.org]
Sent: Thu, 10 Jan 2013 10:48:30
+0100
Subject: Re: [Talk-cz] Průjezdy a další dotazy
>
---------- Původní zpráva ----------
Od: Marián Kyral
> <mkyral na email.cz>
Datum: 10. 1. 2013
Předmět: Re: [Talk-cz] Průjezdy a
> další dotazy
"
---------- Původní zpráva ----------
Od: Martin
> Kokeš <shr3k na typo3-hosting.com>
Datum: 10. 1. 2013
Předmět: Re: [Talk-cz]
> Průjezdy a další dotazy
"Ten GDAL pro Windows nějak nefunguje, asi je
> Maďar offline, tak
>
alternativa:
http://fwtools.maptools.org/(http://fwtools.maptools.org/
(http://fwtools.maptools.org/(http://fwtools.maptools.org/))
MK
"
Díky,
> win verze není třeba. Mně stačí linux. Už to kompiluji na svém
> Gentoo.
Našel jsem i nějaké webové formuláře, ale fungoval mi jen
> jeden:
> http://www(http://www).
alena.ilcik.cz/gps/souradnice/JTSKtoWGS.htm
(http://alena.ilcik.cz/gps/souradnice/JTSKtoWGS.htm)
(http://www.alena.ilcik.cz/gps/souradnice/JTSKtoWGS.htm
(http://www.alena.ilcik.cz/gps/souradnice/JTSKtoWGS.htm))
Ale
> trochu mě mate, že se tam zadává i nadmořská výška ta se
> přepočítá na
688m. Přitom všude v mapách je 601m. Taky nevím jak
> moc je to přesné a
jestli se tomu dá věřit. Uvidím co na to
> gdal.
"
Hmm, tak zatím končím na tomhle:
pj_transform(): failed
> to load datum shift file
"
Marián
"=
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
(http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz)"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20130110/ffea0c79/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz