[Talk-cz] landuse=residential fuč
Libor Pechacek
lpechacek na gmx.com
Pondělí Srpen 4 14:48:03 UTC 2014
On Mon 04-08-14 14:16:17, Marián Kyral wrote:
>
>
> ---------- Původní zpráva ----------
> Od: Pavel Machek <pavel na ucw.cz>
> Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
> Datum: 4. 8. 2014 13:35:18
> Předmět: Re: [Talk-cz] landuse=residential fuč
>
> "On Mon 2014-08-04 13:03:59, Butrus Damaskus wrote:
> > Zdravím!
> >
> > Tak jsem po delší dobu zavítal do českých končin OSM a překvapilo mě, že
> se
> > najde několik obcí, kterým chybí landuse=residential. Namátkou Zlín,
> > Otrokovice (a okolí), nebo Šternberk (na Moravě). Přinejmenším ten
> > Šternberk obytnou plochu dřív zaznačenou měl (i když by si to tenkrát asi
> > bylo zasloužilo vylepšení, ale pořád lepší než dnešní stav!).
> >
> > Nevíte někdo, co se děje? Jedná se o vandalství, diletantimus nebo snad
> > přípravu na import zemědělských ploch?
>
> Priprava na import by tam byt nemela; tam, kde to koliduje (a je to
> dost casto) landuse=residential rucne opravuju.
> "
>
>
>
> Kurnik, jak je ta stránka, kde se dal zobrazit stav OSM k určitému datu?
> Nevíte někdo? Případně, jak zjistit ID smazaného objektu a kdo jej smazal?
Tohle? http://osm.kyblsoft.cz/historie/
Nikdy jsem to nezkousel. Na stejnem webu jsou i historicka data.
Libor
>
>
>
> Marián
>
>
>
>
> "
> Pavel
> --
> (english) http://www.livejournal.com/~pavelmachek
> (cesky, pictures) http://atrey.karlin.mff.cuni.cz/~pavel/picture/horses/
> blog.html
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
--
Další informace o konferenci talk-cz