[Talk-cz] Funguje vam ortofoto?
Marián Kyral
mkyral na email.cz
Čtvrtek Červenec 10 07:59:21 UTC 2014
Viz: https://www.mail-archive.com/talk-cz@openstreetmap.org/msg09971.html
Marián
---------- Původní zpráva ----------
Od: Dalibor Jelínek <dalibor na dalibor.cz>
Komu: 'OpenStreetMap Czech Republic' <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 10. 7. 2014 9:55:22
Předmět: [Talk-cz] Funguje vam ortofoto?
"
Ahoj,
od jiste doby mi v JOSM prestala fungovat Ortofotomapa.
URL mam
wms:http://geoportal.cuzk.cz/WMS_ORTOFOTO_PUB/service.svc/get?FORMAT=image/
jpeg&VERSION=1.1.1&SERVICE=WMS&REQUEST=GetMap&LAYERS=GR_ORTFOTORGB&STYLES=&
SRS={proj}&WIDTH={width}&HEIGHT={height}&BBOX={bbox}
a vidim jen chyba, chyba, chyba.
V textovem okne to pak vypisuje
Exception: Inconsistent metadata read from stream
Ale kdyz ten odkaz, ktery se pokousi nacist nakopiruju do prohlizece,
tak se mi dlazdice mapy normalne zobrazi, tak to vypada na nejaky problem v
JOSM,
ale netusim, co je spatne.
Jste na tom nekdo lepe?
Zdravi,
Dalibor
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20140710/52d74ab5/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz