[Talk-cz] Funguje vam ortofoto?
Dalibor Jelínek
dalibor na dalibor.cz
Čtvrtek Červenec 10 08:13:13 UTC 2014
Aha, diky.
S tim PNG mi to funguje, ale ty obrazky jsou o dost osklivejsi (pripada mi, ze maji malo barev).
Nevi nekdo, na jake verzi Javy to funguje s JPG, ze bych pripadne downgradoval?
Dalibor
From: Marián Kyral [mailto:mkyral na email.cz]
Sent: Thursday, July 10, 2014 9:59 AM
To: OpenStreetMap Czech Republic
Subject: Re: [Talk-cz] Funguje vam ortofoto?
Viz: https://www.mail-archive.com/talk-cz@openstreetmap.org/msg09971.html
Marián
---------- Původní zpráva ----------
Od: Dalibor Jelínek <dalibor na dalibor.cz <mailto:dalibor na dalibor.cz> >
Komu: 'OpenStreetMap Czech Republic' <talk-cz na openstreetmap.org <mailto:talk-cz na openstreetmap.org> >
Datum: 10. 7. 2014 9:55:22
Předmět: [Talk-cz] Funguje vam ortofoto?
Ahoj,
od jiste doby mi v JOSM prestala fungovat Ortofotomapa.
URL mam
wms:http://geoportal.cuzk.cz/WMS_ORTOFOTO_PUB/service.svc/get?FORMAT=image/jpeg&VERSION=1.1.1&SERVICE=WMS&REQUEST=GetMap&LAYERS=GR_ORTFOTORGB&STYLES=&SRS={proj}&WIDTH={width}&HEIGHT={height}&BBOX={bbox}
a vidim jen chyba, chyba, chyba.
V textovem okne to pak vypisuje
Exception: Inconsistent metadata read from stream
Ale kdyz ten odkaz, ktery se pokousi nacist nakopiruju do prohlizece,
tak se mi dlazdice mapy normalne zobrazi, tak to vypada na nejaky problem v JOSM,
ale netusim, co je spatne.
Jste na tom nekdo lepe?
Zdravi,
Dalibor
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org <mailto:Talk-cz na openstreetmap.org>
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
=
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20140710/7ee4110b/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz