[Talk-cz] Aktualizace map1.eu pro střední Evropu
Marián Kyral
mkyral na email.cz
Neděle Březen 16 18:19:33 UTC 2014
Díky,
jen bych se zeptal, proč se nezobrazuje tato relace: http://www.
openstreetmap.org/relation/3498968
Je to naučná stezka, která je v terénu značena modro-oranžovo-modrým svislým
pruhem. Možná to mám špatně zaznačeno, mtbmap.cz ji taky nezobrazí, ale
třeba na http://ruian.poloha.net/ zobrazena je.
Marián
---------- Původní zpráva ----------
Od: Pavel Klinger <ja na bigr.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 16. 3. 2014 13:23:45
Předmět: [Talk-cz] Aktualizace map1.eu pro střední Evropu
"Zdravim,
protože bylo velmi negativně přijímano, že data map1.eu jsou z října,
posleních pár dnů jsem je přegenrovavál a nyní jsou k dospozici online
na map1.eu.
Pavel Klinger
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20140316/00670f80/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz