[Talk-cz] Nová fíčura - kde chybí natrasovat budovy
Petr Vejsada
osm na propsychology.cz
Středa Říjen 29 18:59:12 UTC 2014
Dne St 29. října 2014 14:18:21, Petr Vejsada napsal(a):
... si tu píšu sám se sebou ;)
Sčítání ploch, zdá se, že by mohlo fungovat, a teď si řekněme, kde bude cut-
off, tedy za jakých podmínek se má budova zjevit jako nezmapovaná. Z jaké
části musí být RUIAN budova překryta OSM budovami, aby byla považována za
zmapovanou? Těch 75% způsobí, že větší nepřesnosti (posuny) vůči RUIAN budou
považovány za nezmapovanou budovu, i když zmapovaná bude, byť nepřesně.
?
Petr
> tak to právě (až teď) doběhlo a nedopadlo to dobře. Pokud je v RUIAN velká
> budova a v OSM několik menších, počítá se překryv pro každou z těch menších
> zvlášť a tedy nedosáhne ani zdaleka 3/4. Proto je tam teď spousta budov. Ty
> překryvy by se musely sčítat, možná to půjde, možná ne (z výkonostních
> důvodů). Více později.
>
> Dne St 29. října 2014 07:12:45, Marián Kyral napsal(a):
> > Omlouvám se, ale šel jsem zbaběle spát ;-)
> >
> > Marián
> >
> >
> > ---------- Původní zpráva ----------
> > Od: Petr Vejsada <osm na propsychology.cz>
> > Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
> > Datum: 29. 10. 2014 2:09:28
> > Předmět: Re: [Talk-cz] Nová fíčura - kde chybí natrasovat budovy
> >
> > "Dne Út 28. října 2014 22:11:21, Petr Vejsada napsal(a):
> > > tak pojďme vymyslet, jak to udělat. Kolik procent plochy té budovy v
> > > RUIAN
> > >
> > > musí být překryto budovou v OSM, aby se to vyhodnotilo jako že budova v
> >
> > OSM
> >
> > > je? Nebo ještě jiné řešení?
> >
> > Tak jiné návrhy zatím nedorazily, takže budova v RUIAN bude považovaná za
> > zmapovanou, pokud bude pokryta alespoň ze 3/4 něčím v OSM, co má na sobě
> > building=*, kromě building=no ;-).
> >
> > Bude to zítra před obědem.
> >
> > --
> > Petr
> >
> >
> > _______________________________________________
> > Talk-cz mailing list
> > Talk-cz na openstreetmap.org
> > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
Další informace o konferenci talk-cz