[Talk-cz] Multipolygony lesů - převod starého tagování na nové
Petr Vejsada
osm na propsychology.cz
Pondělí Prosinec 7 20:12:44 UTC 2015
Ahoj,
už zase? :-)
thread začíná https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/2014-September/010728.html
Ale třeba nová aktivita bude úspěšnější. Odkazuji dle pravidla, že před každou
vědeckou prací je nutné prostudovat dostupnou literaturu :)
--
Petr
Dne Po 7. prosince 2015 20:41:42, Marián Kyral napsal(a):
> Ahoj,
> jak se díváte na hromadnou opravu tagování multipolygonů. Z varianty
> landuse=forest na outer hranici(ích) na variantu landuse=forest na relaci?
> Zdá se, že některé rendery mají problém v případě, že outer roli má více
> cest:
> http://www.geocaching.cz/topic/25018-offline-turistick%C3%A1-mapa-pro-androi
> d/page-31#entry516431 Sice bychom mohli říci, že tohle je problém těch
> rendererů, ale vzhledem k tomu, že je to tagování zastaralé, bylo by asi
> lepší to opravit.
>
> A dokáže někdo sestavit overpass query, která by našla všechny lesní
> multipolygony , které na relaci nemají tag landuse, ale mají jej na
> outer cestě? Mně se to nějak nedaří.
>
> Marián
Další informace o konferenci talk-cz