[Talk-cz] Zeleznice CR
Libor Skala
skala.libor na seznam.cz
Neděle Prosinec 20 21:26:11 UTC 2015
Až se na pracovišti zastaví GISák, proberu s ním zdroje dat a případně
nějaké kontakty na zdroj, abychom mohli vyřešit tyhle nesrovnalosti.
Pravděpodobně to budeme řešit až po Novém roce.
Co jsem koukal, tak problém asi bude dělat poloha přejezdů u vleček. V
Dymokurech je P4582 navázán na špatnou polohu v souvislosti s přejezdem
vlečky. U popisu toho přejezdu je i kilometráž trati/vlečky která sedí
na přejezd se silnicí III třídy, ale chybná je GPS souřadnice. Zdrojem
problémů je tak XLS tabulka přejezdů od SŽDC, kterou občas posílají
mailem a kterou pravděpodobně HZS zpracovává strojově a neřeší rozpory
dokud je na ně někdo neupozorní.
S pozdravem
Libor Skala
Dne 20.12.2015 v 1:22 jzvc napsal(a):
> Dne 19.12.2015 v 20:32 Libor Skala napsal(a):
>> Mapa z IZS by měla být správně i když občas máme přejezd mimo trať. Když
>> mi pošlete čísla přejezdů které jsou problematické, pokusím se je ověřit
>> a předat souřadnice. Přejezdy v této mapě jsou pravidelně aktualizované.
>>
>> Dvě čísla u přejezdu můžou být způsobené vlečkou v souběhu (petimístné
>> číslo začíná 1).
>
> Zdravim,
>
> na to duplicini cislovani jsem opakovane narazel prave u vlecek => obe
> cisla byla pres 10k.
>
> Jinak maly priklad: P4582 (Dymokury), mate ho v mape 2x, cca 250m od
> sebe. 1x v kombinaci s P10700, ale prave tam, kde je to podle vseho
> spatne. Ten prejezd je na silnici 33010 a smerem k 32 uz zadny dalsi
> podle vseho neni.
>
> A ani tim P10700 bych si nebyl jisty jestli tam ma byt, protoze mate
> prozmenu v popisce, ze to je vlecka Prelouc ... To je ponekud o par
> desitek km jinde. Zatimco ta vlecka v Prelouci do te firmy v popisce
> (excalibur army) cislo na prejezdu na vasi mape nema vubec.
>
> Rekl bych, ze by to mel byt spis tento prejezd:
>
> X: -661042.4649652031 Y: -1059241.202925975
>
> (kopirovane souradnice z http://gis.izscr.cz/map2/)
>
>
>
>>
>> 19. prosince 2015 18:42:04 CET, jzvc <jzvc na tpfree.net> napsal:
>>
>> Dne 19.12.2015 v 18:12 Libor Skala napsal(a):
>>
>> Prejezdy jsou na webu SZDC, odkaz dohledem zítra na počítači.
>>
>>
>>
>> Dik, to nemusis, o tom excelu vim, prejezd uprostred afriky, desitky
>> jich je i km od nejblizsi trate ...
>>
>> http://www.szdc.cz/web/prejezdy.html
>>
>> A jsou tam jen ty, ktere jsou na jejich tratich, i soukrome trate v
>> provozu tam uz nejsou.
>>
>> Pak je tu jeste mapa hasicu:
>>
>> http://gis.izscr.cz/map2/
>>
>> Jenze na ni jsou prozmenu u spousty prejezdu 2 cisla, a muzes si
>> hodit
>> minci, ktere je to spravne. Poloha pak vychazi z tech dat vyse =>
>> klidne
>> zcela mimo.
>>
>>
>> ------------------------------------------------------------------------
>>
>> Talk-cz mailing list
>> Talk-cz na openstreetmap.org
>> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>>
>>
>> --
>> S pozdravem
>>
>> Libor Skala
>>
>> Odesláno z telefonu s Androidem pomocí pošty K-9 Mail.
>
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
------------- další část ---------------
A non-text attachment was scrubbed...
Name: smime.p7s
Type: application/pkcs7-signature
Size: 3998 bytes
Desc: Elektronicky podpis S/MIME
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20151220/2e188270/attachment.bin>
Další informace o konferenci talk-cz