[Talk-cz] Kde má být adresa?
Dalibor Jelínek
dalibor na dalibor.cz
Středa Květen 13 07:41:14 UTC 2015
Ahoj,
adresy u nás se převážně importují z RÚIAN
(viz http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:RUIAN#Adresy_SO_a_adresn.C3.AD_m.C3.ADsta_.28AM.29)
a tam jsou uvedeny jen jako body, takže tuto logiku v OSM zachováváme.
Hlavním důvodem je, že jeden dům může mít více čísel orientačních
a dokonce i čísel popisných. Opravovat bys to tedy neměl.
Zdraví,
Dalibor
> -----Original Message-----
> From: Matěj Cepl [mailto:mcepl na cepl.eu]
> Sent: Wednesday, May 13, 2015 8:51 AM
> To: talk-cz na openstreetmap.org
> Subject: [Talk-cz] Kde má být adresa?
>
> Dobrý den,
>
> nějak něčemu nerozumím. Mám objekt
> http://www.openstreetmap.org/way/85487110 ale ten nemá adresu,
> popisku, žádná metadata. Ta jsou na samostatném objektu
> http://www.openstreetmap.org/node/638447202 Není to blbě? Adresa je
> přece atribut toho baráku, ne? Vzhledem k tomu, jak často tohle nacházím
> tak si nejsem jist, jestli to mám opravovat.
>
> Děkuju za jakoukoli radu.
>
> Matěj
> --
> http://www.ceplovi.cz/matej/, Jabber: mcepl<at>ceplovi.cz GPG Finger:
> 89EF 4BC6 288A BF43 1BAB 25C3 E09F EF25 D964 84AC
>
> Monday, December 9th. We skip the bus tour of Stockholm to attend the
> economics lecture. Our guest status is again good for front row seats.
> We hear about the theory of auctions. There are integrals and derivatives.
> It's like physics except physics works.
>
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
Další informace o konferenci talk-cz