[Talk-cz] OsmHiCheck chybejici rozcestniky do osmap.cz
Petr Vozdecký
vop na seznam.cz
Středa Duben 27 12:33:37 UTC 2016
Ahoj,
ref rozcestníku prosím v tomto případě jen HK043. Písmeno na konci je
identifikační písmeno směrníku (konkrétní tabulky). Písmeno "m" definuje
tabulku se jménem místa (název TIM).
vop
---------- Původní zpráva ----------
Od: Lukas Novotny <lenochod na tiscali.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 27. 4. 2016 9:36:18
Předmět: Re: [Talk-cz] OsmHiCheck chybejici rozcestniky do osmap.cz
"
Dne 27. dubna 2016 8:24 Marián Kyral <mkyral na email.cz
(mailto:mkyral na email.cz)> napsal(a):
"Souřadnice a ref jsou předvyplněny z OSM (ref jen pokud je)."
Tak mě se ref nepředvyplnilo, že by mu vadilo písmeno na konci? ref = HK043m
Viz screenshoty. Rozcestník jsem prozatím do systému nenahrál.
Díky za vaší skvělou práci.
Lukáš
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20160427/5e723d85/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz