[Talk-cz] Trasovani RUIAN - prosim poradne
Marián Kyral
mkyral na email.cz
Úterý Prosinec 20 09:26:42 UTC 2016
Ahoj,
kapku jsem se ztratil. Co přesně je za problém? To že se nepřetrasovaly
všechny budovy? Třeba tam fyzicky nejsou, nebo byly přehlédnuty. V tom
případě zůstanou ve vrstvě budovy-todo na http://ruian.poloha.net/ a časem
je třeba někdo dotrasuje.
Ten případný posun je sice k vzteku, ale záleží jak je velký. Letos to bude
tuším již třetí výročí, co si pan Souček vzal ten model či co to bylo na
vánoce domů na studium.
Jen připomínám, že OSM je komunitní projekt a kontrolovat a upravovat můžou
všichni. A hlavní princip je postupně zpřesňování a doplňování. Nikdy to
nebude napoprvé komplet a maximálně přesné.
Marián
---------- Původní zpráva ----------
Od: Janda Martin <jandam na crcdata.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 20. 12. 2016 10:05:21
Předmět: [Talk-cz] Trasovani RUIAN - prosim poradne
"Dobry den,
je dobre ze dochazi k trasovani RUIAN ale mohu pozadat o trasovani kompletni
a prosim bez posunuti proti referenci.
Jako proklad davam: "Nedvědice pod Pernštejnem"
https://www.openstreetmap.org/changeset/44534509#map=15/49.4611/16.3319
Stare jiz natrasovane budovy jsou bez zmeny a nektere nove z RUIAN chybi.
Coz znamena ze se budou muset vsechna nova mesta opet zkontrolovat.
Prosim muzete se pretrasovana data kontrolovat.
Dekuji
Martin
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20161220/388022dc/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz