[Talk-cz] Relace budovy
Petr Vozdecký
vop na seznam.cz
Pátek Říjen 14 21:58:40 UTC 2016
Ahoj,
nemám možnost to ma mobilu nijak zvlášť zkoumat, ale chci ti říct, že jsi si
vybral pekelně těžkej kousek.
Vizuálně se ten výsledek jeví solidně:
http://osmbuildings.org/?lat=49.74914&lon=13.37221&zoom=18.3&rotation=-36
&tilt=45
ale jen na osmbuildings, nikoliv na f4map:
http://demo.f4map.com/#lat=49.7491625&lon=13.3719620&zoom=19&camera.theta=
75.074&camera.phi=17.981
což je s podivem...
Problém s neortogonálními tvary je u budov řešen zpravidla v souvislosti s
tvarem střech, zde jde ale i o budovu samotnou - nemá svislé stěny. To je
skoro na speciální report pro Jana Marsche (osmbuildings) a na nějaký
proposal...
Každopádně gratulace ke snaze i k výsledku!
vop
---------- Původní zpráva ----------
Od: Jan Macura
Datum: 14. 10. 2016 v 21:18:57
Předmět: [Talk-cz] Relace budovy
Ahoj ve spolek,
edituji OSM teprve krátce a v relacích se dost ztrácím. Pokusil jsem se
vytvořit 3D model Nového divadla v Plzni podle všech rad a popisů na wiki,
ale nejsem si jist, zda jsem udělal vše správně. Mohl by to někdo
zkontrolovat?
Zvlášť, jestli jsou správně atributy u té relace. Nevím, jestli mají být
znovu i u té cesty, která definuje půdorys (pro zpětnou kompatibilitu) nebo
se mají vymazat a nechat jen u relace? Nebo se do relace nedávají a mají být
jen u té cesty/půdorysu?
Jedná se hlavně o tuto sadu změn: http://www.openstreetmap.org/changeset/
42904009(http://www.openstreetmap.org/changeset/42904009) a o tuto relaci:
http://www.openstreetmap.org/relation/6646816
(http://www.openstreetmap.org/relation/6646816)
Díky
Honza/YjM
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-
cz na openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20161014/aa9dd6aa/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz