[Talk-cz] duplicitní budovy
Janda Martin
jandam na crcdata.cz
Úterý Duben 18 09:23:35 UTC 2017
Dobry den,
to vypada ze jsme se paralelne upravili stejnou oblast. Nejsem si jisty jestli v te dobe spravne fungovala detekce kolizi mezi changesety. Muj changeset je 43764373.
M
From: "majka" <majka.zem+talk na gmail.com>
To: "OpenStreetMap Czech Republic" <talk-cz na openstreetmap.org>
Sent: Tuesday, April 18, 2017 11:11:32 AM
Subject: Re: [Talk-cz] duplicitní budovy
Jestli je zájem, můžu to odpoledne udělat.
Vzhledem k tomu, že je to skoro půl roku staré a netuším, jestli tam není něco novějšího, navrhuju to udělat napůl ručně, bez revertu. Stáhnu do JOSM, hromadně vymažu všechny budovy jednoho uživatele (asi si hodím korunou čí), a případně domapuju chybějící podle RUIAN...
Majka
2017-04-18 10:05 GMT+02:00 Milan Cerny < milancer na centrum.cz > :
Ahoj, dnes jsem narazil na oblast, kde jsou téměř všechny budovy dvojitě, tedy jedna přes druhou.
Oba changesety (import RUIAN) jsou ze stejného dne i hodiny. Je nějaká možnost, jak se toho zbavit jinak než ručně? Je to asi 800 objektů.
Ideálně revert ale s tím nemám žádné zkušenosti, tak jestli by někdo pomohl.
Díky.
Milan
https://www.openstreetmap.org/changeset/43764373#map=13/49.8931/14.8521
https://www.openstreetmap.org/changeset/43764573#map=13/49.8931/14.8521
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20170418/609e5513/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz