[Talk-cz] Nedělitelná mezera v OSM datech
majka
majka.zem+talk na gmail.com
Úterý Leden 17 17:44:48 UTC 2017
Osobně se z ryze praktických důvodů přikláním k tomu, to zatím ignorovat.
I pokud bychom to opravili, nevěřím tomu, že nám to mobilní editory a
jejich uživatelé zase zpátky při případné editaci nezmění zpátky. Pokud
budeme mít štěstí, zůstanou názvy měst a obcí, ale u ostatních jmen si
nedělám iluze ohledně toho, že by tam nedělitelná mezera zůstala dlouho.
Připadá mi, že je to dost práce s velice nejistým výsledkem.
V skrytu duše doufám, že render bude časem inteligentnější. Tipla bych si,
že slovo o jednom až třech písmenech se zalomením za sebou je chyba v dost
jazycích (nebo je to jedno jestli zalomit před či za). Ale vzhledem k tomu,
že se ignoruje podle mě větší chyba, a to zalamování jmen měst s pomlčkami,
protože to berou jako rozdělovací znaménko, moc naděje si v nejbližší době
nedělám.
Majka
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20170117/7997f0ef/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz