[Talk-cz] Rozbijeni dat pomoci relation
Janda Martin
jandam na crcdata.cz
Úterý Září 5 14:33:00 UTC 2017
Napriklad Changeset: #50808612
Obdelnik rozdelen na 2 cesty, ktere maji puvodni tagy building:part
- uprava malostranskeho namesti
Jiz jsem to opravil.
LineString - Record{id=480991017, values=building:levels=4, building:min_level=1, building:part=yes, roof:shape=flat}
LineString - Record{id=512586819, values=building:levels=4, building:min_level=1, building:part=yes, roof:shape=flat}
From: "Marián Kyral" <mkyral na email.cz>
To: "OpenStreetMap Czech Republic" <talk-cz na openstreetmap.org>
Sent: Tuesday, September 5, 2017 4:17:53 PM
Subject: Re: [Talk-cz] Rozbijeni dat pomoci relation
A byl by nějaký příklad? Co přesně se tím myslí? A kdo to dělá?
Marián
---------- Původní e-mail ----------
Od: Janda Martin <jandam na crcdata.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 5. 9. 2017 15:57:08
Předmět: [Talk-cz] Rozbijeni dat pomoci relation
Dobry den,
narazil jsem na problem ze pri vytvareni novych relation se rozbiji stare polygony. Myslim ze pro male objekty je lepsi relation nepouzivat. Jednodussi je duplikovat nekolik segmentu cary.
Editace relation je problematicka a v JOSM neni dobre podporene a chybi i vynucena validace pred commitem.
M
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20170905/43f1ce6d/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz