[Talk-cz] zajímavé přiřazení dle ulic
Ladislav Nesnera
nesnera na email.cz
Neděle Srpen 12 08:48:20 UTC 2018
Zaujala mě přiřazení
<https://www.openstreetmap.org/?mlat=49.20294&mlon=16.63700#map=17/49.20294/16.63700>
dle ulic, která jsou asi dobře, jen mi přijdou divná:
* Kauflandu byla přiřčena ulice Bubeníčkova
* zastávce u přilehlého parkoviště Kuldova (vysoký žel. násep mezi je
vtipný)
Co už asi dobře nebude je ulice Lazaretní uvnitř areálu Zbrojovky, ale
zkontrolovat to neumím :-/
Létu zdar a Annu <https://cs.wikipedia.org/wiki/Anna#Pranostiky>
vyzývám, aby se konečně přestala flákat ;?
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20180812/b1bc8600/attachment.html>
------------- další část ---------------
A non-text attachment was scrubbed...
Name: signature.asc
Type: application/pgp-signature
Size: 228 bytes
Desc: OpenPGP digital signature
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20180812/b1bc8600/attachment.sig>
Další informace o konferenci talk-cz