[Talk-cz] Turistické trasy - "tajná" odbočka k vrcholu
majka.zem+talk na gmail.com
majka.zem+talk na gmail.com
Neděle Leden 7 09:46:49 UTC 2018
7. ledna 2018 9:37:49 SEČ, "Jiří Komárek" <xkomczax na centrum.cz> napsal:
>Ahoj,
>
>trochu se v tom popisu ztrácím. Je to tak, že od začátku žluté trasy
>vede na opačnou stranu ještě cesta k vrcholu (viz příloha)?
>
>Pokud je to tak, jak jsem to namaloval, zaznačil bych to normálně do
>nové relace jako cestu k vrcholu (yellow:white:yellow_triangle;
>network=lwn; ...). Že tato odbočka chybí na rozcestníku mi přijde
>zvláštní, ale ne zcela směrodatné.
>
>
>On 7.1.2018 00:27, majka wrote:
>> Prosím o radu, jak zmapovat tenhle případ:
>>
>> Podle rozcestníku
>> <https://api.openstreetmap.cz/img/guidepost/hurka.jpg> trasa
>> končí/nebo začíná na křižovatce. Před začátkem trasy je však označená
>
>> odbočka k vrcholu (bez šipek z rozcestníku, na opačnou stranu než jde
>
>> trasa) Značení jsem si poprvé všimla cestou
>>
><https://api.openstreetmap.cz/img/guidepost/IMG_20180106_152732.jpg> a
>> ten cíl mi taky není zcela jasný - v místě té první značky cesta
>> víceméně končí, dál se jde vlastně po louce. Já jsem šla opačně,
>> značeno je to až k tomu rozcestníku kde vlastní trasa začíná.
>>
>> Mám ten kousek (cca 800m) domapovat? A jak, jen přidat do té hlavní
>> relace?
>>
>> Majka
>>
>>
>> _______________________________________________
>> Talk-cz mailing list
>> Talk-cz na openstreetmap.org
>> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
Přesně - značky jdou jak je to namalované, ale jinde nejsou uvedené. trasy.kct.cz to také nezmiňují.
Přidám tedy novou relaci.
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20180107/e0e43b07/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz