[Talk-cz] Pozor JOSM 13710 se asi zblaznil
jzvc
jzvc na tpfree.net
Úterý Květen 8 18:49:11 UTC 2018
Dne 7.5.2018 v 17:01 Marián Kyral napsal(a):
> Dne 7.5.2018 v 16:15 Janda Martin napsal(a):
>> Myslim ze potkat se to nemusi.
>>
>> 2 obdelniky - dotykaji se pouze jednim vrcholem.
>
> To je docela velký extrém který se moc nevidí. V naprosté většině
> případů mají budovy společné dva a více uzlů.
>> - opravi se jeden, druhy se rozhodi.
>> - to by ten algoritmus musel uvazovat vsechny mozne prave uhly najednou.
>
> Tady mám empirickou zkušenost, kdy střídavě na daných budovách mačkám
> Q tak dlouho, až se to přestane měnit :-D
Cus, tak je oznac vsechny a mackej Q naraz na vsech ... ;D, tohle
funguje uz hodne dlouho, kdyz oznacis vic napojenych objektu a chces je
zpravouhlit vsechny, tak se k tomu chova jako k jednomu = nejak to lehce
pootoci, posune a je to pravouhly cely. Skoda ze to neumi i jiny nez
pravy uhly.
>
>> Ale i tak by se vlastne scitala chyba zpusobena opravou. Prikladem
>> mohou byt radovky kterych je napr. 5 u sebe. Pokud by se uhly
>> opravily u prvni tak posledni muze byt posunuta o docela velky kus.
>>
>
> No a od toho jsi tady ty, abys tyhle posuny korigoval. Buď tak, že
> všechny budovy trochu pootočíš, aby to sedělo, nebo změnu vrátíš
> zpátky a nastavíš, že se má chyba ignorovat.
> Osobně tato varování zatím neřeším. Počkám, až to za mně někdo odladí
> ( ;-) ) a pak se na to možná znova podívám.
>
> Marián
>
>
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
> https://openstreetmap.cz/talkcz
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20180508/fd732bab/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz