[Talk-cz] Body uvnitř stejně tagovaných ploch
Mirek Dlask
dlask.m na gmail.com
Sobota Září 15 17:58:22 UTC 2018
Zkus Osmose
http://osmose.openstreetmap.fr/cs/map/#country=czech_republic_jihomoravsky&item=4080&level=1%2C2%2C3&item=4080&zoom=17&lat=49.5694420&lon=16.6614084&level=1
a můžeš si odzoomovat a začít opravovat ;-)
Nebo jestli chceš seznam objektů označkovaných dvakrát pro Jihomoravský
kraj.
http://osmose.openstreetmap.fr/cs/errors/?country=czech_republic_jihomoravsky&item=4080&level=1%2C2%2C3
a kompletní přehled chyb ...
http://osmose.openstreetmap.fr/cs/errors/?country=czech_republic_jihomoravsky&item=xxxx&level=1%2C2%2C3
Další možnost je přímo zobrazení v mapě. To se nedá odkazovat, musíš se tam
doklikat a přesunout postupně. Potom si už pamatuje poslední pozici na mapě.
http://osmose.openstreetmap.fr/cs/map/
-----------------------------
Sousední fara je využívána církví? Pak doplnit religion a denomination,
možná office?
so 15. 9. 2018 v 19:15 odesílatel Marián Kyral <mkyral na email.cz> napsal:
> On 9/15/18 3:14 PM, Jan Macura wrote:
>
> Ahoj,
>
> On Sat, 15 Sep 2018 at 10:33, Vladimír Slávik <slavik.vladimir na seznam.cz>
> wrote:
>
>> PS: Nemám preference jak to má být, jen nechcu dělat půlku práce,
>> případně zrovna tu co se nehodí :-)
>>
>
> preference je rozhodně toto neduplikovat.
> Kdy je vhodnější samostatný bod a kdy označení funkce přidat ke geometrii
> celého objektu je na posouzení v každém případě zvlášť. Souhlasím s tím, co
> napsal Mirek Dlask.
> Pokud je možné nakreslit kostel jako polygon, pak označení, že jde o
> kostel, patří na ten polygon, protože asi až na vzácné výjimky je celá ta
> stavba kostelem, a ne že je uvnitř budovy vestavěný kostel.
>
> Čili ta editace ad (2) je zcela zbytná a smazatelná.
>
>
> Tak tak. JOSM řve, když najde POI uvnitř stejně otagovaného polygonu
> (parkoviště, kostel...)
> iD to už má taky? Nebo ještě pořád ne.
>
> Není na to nějaký QA nástroj? Rychle jsem kouknul na keepright a osmi, ale
> nic takového jsem tam nenašel.
>
> Marián
>
>
> H.
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing listTalk-cz na openstreetmap.orghttps://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-czhttps://openstreetmap.cz/talkcz
>
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
> https://openstreetmap.cz/talkcz
>
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20180915/dddef2cf/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz