[Talk-cz] Brána na hlavní silnici vedoucí přes vojenský újezd
xkomczax na centrum.cz
xkomczax na centrum.cz
Sobota Září 15 21:47:46 UTC 2018
Jo, access=yes by asi šlo (promiň, Mirku, já ten tvůj mail špatně
pochopil jako "nevím co bych tam dal, ale nejspíš access=permisive",
nikoliv jako "dal bych tam něco z access, od pasu střílím že permissive,
ale možná jinou hodnotu" jak jsi to asi myslel ty).
Přidáno, uvidíme během pár dní, co to udělá s routováním.
Prozatím všem zúčastněným díky!
On 15.9.2018 23:40, majka wrote:
>
> On Sat, 15 Sep 2018 at 22:52, xkomczax na centrum.cz
> <mailto:xkomczax na centrum.cz> <xkomczax na centrum.cz
> <mailto:xkomczax na centrum.cz>> wrote:
>
> Právěže ne, je to normální silnice druhé třídy, která se uzavře jen
> párkrát do roka (a to na jeden den s tím, že průjezd je možný pouze
> párkrát za den - viz třeba http://www.drahany.wz.cz/informace.html
>
>
> A to je situace, která tu panuje už od druhé světové války, tudíž
> žádné
> odebírání "povolení" (které k průjezdu není ani třeba) v nejbližších
> letech (či spíše nikdy) nehrozí.
>
>
> K té 4) by se hodil tag říkající "brána tu fyzicky je, ale spíše pro
> okrasu". Pak bych to bral, ale nic takového (rozšířeného) asi není...
>
>
> On 15.9.2018 22:37, Miroslav Suchy wrote:
> > Dne 15.9.2018 v 22:32 xkomczax na centrum.cz
> <mailto:xkomczax na centrum.cz> napsal(a):
> >> 4) přidat tag říkající, že závora bývá otevřená (nevím o žádném
> takovém a i kdyby, tak jej zřejmě nebude znát routovací
> >> software)
> > Nevim, ale tipuji:
> > access=permissive
> >
> > https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Key:access
> >
> > Tj.
> >
> > Přístupno pro veřejnost do té doby, než vlastník toto
> povolení odejme, což může z hlediska práva kdykoliv v budoucnu
> > udělat.
> >
>
>
> ad 4) ... "brána tu fyzicky je, ale spíše prookrasu"...
> Přesně tohle přece ten přístup říká - tj. brána tam je, ale dá se
> projet/projít. Pokud bych to chtěla udělat pro routování
> "blbuvzdorně", tak normálně dát na tu bránu access=yes. Tím je přece
> nastavená na "stále otevřeno". Těch pár výjimek se podle mě rozumně
> ošetřit nedá.
>
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
> https://openstreetmap.cz/talkcz
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20180915/baf76cb6/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz