[talk-cz] Update translation of Cs:Tag:route=hiking
Petr Vozdecký
vop na seznam.cz
Středa Červen 26 11:42:58 UTC 2019
k jiz starsimu tematu
existuje situace, kdy cykloturisticka (nikoliv vsak ciste turisticka) trasa
vede jednosmerkou a proto ji v opacnem smeru musi autor trasovat vedlejsi
ulici.
Narazil jsem na to pri mapovani okruzni cykloturisticke trasy Brnenske
kolecko, takovy usek je v Turanech - jednosměrné úseky "Holásecká" a "ulice
1. května".
vop
---------- Původní e-mail ----------
Od: Pavel Machek <pavel na ucw.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 26. 5. 2019 19:11:55
Předmět: Re: [talk-cz] Update translation of Cs:Tag:route=hiking
"Ahoj!
> ahoj, myslim ze ne. zadne jednosmerky u nas podle mne nejsou.
V Adrspasko-teplickych skalach je myslim turisticka jednosmerka. Je tam
hodne lidi a
uzke pruchody, tak aby se to "nezahltilo".
Pavel
--
(english) http://www.livejournal.com/~pavelmachek
(cesky, pictures) http://atrey.karlin.mff.cuni.cz/~pavel/picture/horses/
blog.html
_______________________________________________
talk-cz mailing list
talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
https://openstreetmap.cz/talkcz
"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20190626/8aeeaa6d/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz