[talk-cz] OSM: Zrušené polní cesty s nepravděpodobným obnovením
majkaz
majkaz na centrum.cz
Pátek Září 25 14:01:23 UTC 2020
Nemusíš čekat týdny na zprocesování RUIANem. Už to tu padlo několikrát, chyba se dá nahlásit na poloha.net (JOSM, plugin PointInfo) a pak už jí tam nikdo jen tak nenakliká - obratem se přestane brát jako budova k natrasování.
Majka
______________________________________________________________
> Od: "Miroslav Suchy" <miroslav na suchy.cz>
> Komu: talk-cz na openstreetmap.org
> Datum: 25.09.2020 15:53
> Předmět: Re: [talk-cz] OSM: Zrušené polní cesty s nepravděpodobným obnovením
>
Dne 25. 09. 20 v 15:34 majkaz napsal(a):
> 2. je lepší nahlásit, že nesedí RUIAN, než se snažit to zlomit jinou cestou
On to většinou nahlásí stavebník nebo stavební úřad (nebo kdo). Ale když vidím bagry a vím co tam bude nebo nebude (neb
lokální informace) tak tu budovu smažu.
Jenže do pár dnech ji tam někdo přidá: je na Bingu (ok), je v katastru (ok). A čekat týdny na zprocesování RUIANem fakt
nebudu. Přidám prefix a v takovém případě jsem nikdy neměl problém, že by se to objevilo zpět.
M.
_______________________________________________
talk-cz mailing list
talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz <https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz>
https://openstreetmap.cz/talkcz <https://openstreetmap.cz/talkcz>
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20200925/bbfdfd94/attachment-0001.htm>
Další informace o konferenci talk-cz