[talk-cz] Chybné zmapování křižovatky Čistovická x U Boroviček v Praze
Tonda
xtonda.konf na gmail.com
Středa Březen 3 19:17:46 UTC 2021
Vím jen co vidím na leteckých fotkách a Panoramě/Streetview a v
ostatních mapách. V podstatě sem tam narazím na problém při plánování
tras pro jízdu na kole a tak se ho snažím opravit, tady ale nemám
představu jak zmapovat křižovatku, která je napříč rozdělena zátarasem
pro auta prostupným pro pěší a cyklisty (a eventuálně i motocykly), to
není moc obvyklý zjev, proto sem sem napsal.
Vzhledem k tomu, jak je vykroužen oblouk z Čistovické do U Boroviček a
přitomnosti čehosi, co má reprezentovat ty balisety si rozhodně
nemyslím, že by tohle vzniklo omylem nebo chybou editoru. Napadlo mě
revertovat changeset, ale má v jednom changesetu i další nesouvisející věci.
T.
On 03.03.2021 19:39, Jan Martinec wrote:
> No, používá iD, což je na velký editace nic moc, včera jsem s ním
> řešil jinou rozbitou relaci. Prý mu JOSM nefunguje, a řešit to nechce.
> Zjevně to rozbíjí omylem, nebo spíš mu to mimoděk rozbíjí nedostatečně
> vhodný nástroj.
>
> Zkusím mu nabídnout svůj known-good JOSM-Win pack...
>
> Můžeš tam kdyžtak opravit ty cesty? Zjevně se tam vyznáš trochu víc -
> já pak opravím relace.
>
> Zdar,
> HPM
>
> Dne st 3. 3. 2021 19:27 uživatel Tonda <xtonda.konf na gmail.com
> <mailto:xtonda.konf na gmail.com>> napsal:
>
> Je to Čistovická a to až k hlavní, tedy i to co je označeno jako
> Karlovarská. Dále tam není úplně přesně místo, kde se hlavní
> Bělohorská
> mění na Karlovarskou, nejlépe je to patrné z obrázku
>
> https://i.imgur.com/UAXTh3q.png <https://i.imgur.com/UAXTh3q.png>
>
> Rozbil to tam (tu křižovatku) cca před měsícem jakýsi HaPe-CZ a je
> dost
> aktivní, tak snad i ostatní editace nejí podoobnou kvalitu.
>
> T.
>
> On 03.03.2021 18:50, Jan Martinec wrote:
>
> > Ahoj, relace opravit můžu, ale jak se ta ulice teda jmenuje? Je
> to ještě
> > U Boroviček?
> >
> > Zdar,
> > Honza Piškvor Martinec
> >
> > Dne st 3. 3. 2021 18:36 uživatel Tonda <xtonda.konf na gmail.com
> <mailto:xtonda.konf na gmail.com>
> > <mailto:xtonda.konf na gmail.com <mailto:xtonda.konf na gmail.com>>>
> napsal:
> >
> > Ahoj,
> >
> > narazil sem chybu zde v křižovatce Čistovická x U Boroviček
> v Praze
> > https://www.openstreetmap.org/#map=19/50.07468/14.32426
> <https://www.openstreetmap.org/#map=19/50.07468/14.32426>
> > <https://www.openstreetmap.org/#map=19/50.07468/14.32426
> <https://www.openstreetmap.org/#map=19/50.07468/14.32426>>
> > Průjezd do toho, co je označeno jako Na Břevnovské Pláni
> (což je chybný
> > název) je oddělen pouze květináči a balisetami a tedy je to
> prostupné
> > pro pěší a cyklo, ale v mapě je ulice úplně rozdělena, čímž byly
> > porušena i relace cyklotrasy. Bohužel to sám neumím opravit.
> >
> > Tonda
>
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20210303/8e1202f4/attachment.htm>
Další informace o konferenci talk-cz