[talk-cz] Dát radši most nebo tunel?
jzvc
jzvc na tpfree.net
Středa Květen 19 18:56:42 UTC 2021
Cus,
znaceni je zvykovy, ale typicky zavisi na konstrukci, takze pokud to
vypada jako tunel/je to v zemi/v zasypu ... je to tagovany jako tunel.
Nekdy je to ovsem opravdu spis na hod minci. Najdes trebas i takovy
veci, ze 1/2 vozovky je na mostku a druha obsahuje zasypanou trubku.
a trochu OT ale ne, na subj nezalezi, ten se klidne muze zmenit (zmenil
jsem ho, takze uvidime), v emailu mas ID mailu na ktery odpovidas, a to
razeni do vlaken dela klient (pokud umi).
Tazateluv mail ma v sobe tuto:
Message-Id: <Pv{.1}wSG.4EkpJm1CSrf.1We}Q4 na seznam.cz>
a tvuj
References: <Pv{.1}wSG.4EkpJm1CSrf.1We}Q4 na seznam.cz>
In-Reply-To: <Pv{.1}wSG.4EkpJm1CSrf.1We}Q4 na seznam.cz>
Dne 18.5.2021 v 22:46 Jan Macura napsal(a):
> Ahoj,
>
> zpráva do talk-cz dorazila. +1.
> Na nějaké to vlákno se dá odepsat tak, že předmět zprávy bude stejný
> jako předmět "vlákna" (je to vlastně jen řada e-mailů se stejným
> předmětem).
> Ta fotka je dost hrozná, ale taky mi to přijde spíše jako most.
> Zjednodušeně: když to má mostovku, tak je to most. Když to nemá
> mostovku, je to propustek a značíme to v OSM jako tunel. Stavaři mě
> opraví ;-)
>
> H.
>
> On Tue, 18 May 2021 at 19:18, Aleš <f.ales1 na seznam.cz
> <mailto:f.ales1 na seznam.cz>> wrote:
>
> Ahoj,
>
> nevím, jak se do Talk-cz píše, vlastně jak se dá na nějaké to
> vlákno odepsat, ale mám tu například betonový můstek za městem
> Kladruby. Už jsem dal ignorovat spoustu problémů zejména s
> křížením potoků s polními cestami a pěšinami, doufám, že vylepšit
> Toscanu na okraji Kladrub bude k užitku (bohužel jsem nemohl najít
> vyfocený dům, ale mají slogan Někde mezi nebem a zemí). Nicméně by
> mě zajímalo, zda sem dát můstek silnice nebo spíš tunel potoka.
> https://www.facebook.com/ales.fiala2002/posts/3956625611084838
> Nevím jak moc je to tu sporný, nicméně je to za městem směrem k
> hřbitovu, jak je vidět na mapě. Případně co byste preferovali vy a
> podle čeho byste to usuzovali. Fotka je z Panoramy, ale faktem je,
> že Mapy.cz používají některá data z OSM. Ale řekl bych, že by si
> to takhle zjišťovat nemuselo vadit, protože bych silně pochyboval,
> že by ty se za pár let mohly můstky zcela změnit na jiný typ. Ale
> já bych se spíš přikláněl k mostu. Díky.
>
> Aleš
>
> _______________________________________________
> talk-cz mailing list
> talk-cz na openstreetmap.org <mailto:talk-cz na openstreetmap.org>
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
> https://openstreetmap.cz/talkcz
>
>
> _______________________________________________
> talk-cz mailing list
> talk-cz na openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
> https://openstreetmap.cz/talkcz
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20210519/db84be04/attachment-0001.htm>
Další informace o konferenci talk-cz