[talk-cz] Značkař KČT podruhé
Petr Vozdecký
vop na seznam.cz
Pondělí Květen 31 12:47:39 UTC 2021
Ahoj,
cili problem s vkladanim souradnic neni zadny, OK?
pokud jde o to neparovani - ja bych rekl, ze jeden z duvodu, proc se to
nesparovalo, je ten, ze jsi zadal typ "rozcestnik", ale jeste je potreba
upresnit, ze je "pesi". Umis to poeditovat? Udelal bych to, ale jevi se mi
vhodnějsi, aby jsi si to zkusil... :)
Vidim to tak, ze nyni je v mape ikona "teno rozcestnik, ktery je pesi
(hiking=yes), nema fotku". A pak hnedle vedle ikona "tady je fotka nejakeho
rozcestniku, ale nemame upresneni, co je to za rozcestnik"
vop
---------- Původní e-mail ----------
Od: David Zirhut <david na spiritualy.cz>
Komu: talk-cz na openstreetmap.org
Datum: 31. 5. 2021 13:47:48
Předmět: Re: [talk-cz] Značkař KČT podruhé
"ad a) Určitě se to tak chová v PC (Chrome). Myslím, že se mi to chovalo
stejně i v mobilu (Opera). Nezdá se mi, že by prostředí mělo na to vliv.
ad b) Ano, přesně tak
ad c) Ten problém jak ho vidím, je především v tom, že k již stávajícímu
rozcestníku chci POUZE přidat chybějící fotku. nedává mi v tom smysl
jakkoli pracovat se souřadnicemi (zejména pokud je již evidovaný
rozcestník na správném místě). A pokud fotku nahraji (včetně souřadnic)
tak se místo přidání fotky ke stávajícímu rozcestníku vytvoří nový,
takže v ten moment jsou tam 2 - příklad zde:
https://openstreetmap.cz/#map=20/49.68255/14.23858&layers=kKZGB
Záměrně jsem to ponechal přesně v podobě, která byla po kliknutí na
"Nahrát fotografii"
_______________________________________________
talk-cz mailing list
talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
https://openstreetmap.cz/talkcz
"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20210531/dbcfa345/attachment.htm>
Další informace o konferenci talk-cz