[Talk-lt] Užtvankos
Aidas Kasparas
a.kasparas at gmc.lt
Fri Dec 28 19:13:06 UTC 2018
On 2018-12-28 20:28, Tomas Straupis wrote:
> 2018-12-28, pn, 20:01 Aidas Kasparas rašė:
>> Na, jei pavyksta nupaišyti U formos pylimą, tada užtenka ir vienos.
> Bet aš nenoriu U formos pylimo :-) Man reikia užtvankos (plačiąja
> prasme - su pylimais) linijos, kuri dažniausiai bus daugmaž tiesi :-)
> Konkrečiai Kauno HE atveju - nereikalingi niuansai apie tai, kad yra
> gelžkelis, kuris kažkur aukščiau, kažkur žemiau už lygiagrečiai
> einantį automobilių kelią (tam yra izolinijos/horizontalės). Reikia
> žemėlapio skaitytojui maksimaliai paprastai perduoti informaciją (gal
> net smulkiame mastelyje) - čia yra užtvanka - vietovėje aiškiai
> matomas objektas, tinkantis orientacijai.
Nu, aš prastas turistas, bet vietovėje aš greičiau pastebėsiu betonu
sustiprintą krantinę, negu nustatysiu, ar tai užtvanka, ar šiaip pylimai
supilti, kad trumpesnį tiltą reikėtų statyti.
>> Bet jei riestoje dalyje visokių kitokių objektų kalnas, tai geriau tada
>> po atskirą liniją kiekvienai stačiai daliai.
> O tai nesigaus kaip dabar yra (ypač Kaune) - reljefas bandomas
> vaizduoti ne pagal paskirtį panaudotais cliff'ais, kai realiai tai yra
> aukščio informacija, ją turėtų perteikti izolinijos/horizontalės? T.y.
> papildomas sluoksnis, generuotas iš DEM, o ne į OSM sukrauti duomenys.
>
Nu, čia jau kaip pažiūrėsi. Aš žymiu cliff ten, kur skardis tik iš
vienos pusės ir norint praeiti reikia tai daryti ketveriomis arba su
alpinistine įranga. Ir greitai užmetęs akį į
http://overpass-turbo.eu/s/EOs nerandu, kur šito kriterijaus neatitiktų.
Yra geresnis tag'as tam -- naudojam geresnį. Žymėjimo Kaune gaunasi
<100KB, jis yra OSM DB ir apdorojamas paprasčiau už rastrinę aukščio
info, kurios OSM'e nėra.
--
Aidas Kasparas
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-lt/attachments/20181228/5df941ab/attachment.html>
More information about the Talk-lt
mailing list