[Talk-lv] Neiezīmētie ceļi
uldics at gmail.com
uldics at gmail.com
Wed Aug 19 11:07:03 BST 2009
Tomtoms ir hackojams, tikai tur bik jāpalasa. Nu pamatideja , lai OSM
uzlikt varētu.
Ar svešu karti neredzēsi kas samapots kas nē.
uldics
On Wed, 19 Aug 2009 12:58:54 +0300, Rich <richlv at nakts.net> wrote:
> On 2009.08.19. 12:55, Ilmārs Mārsils wrote:
>> Man te ir tāds priekšlikums, ka neiezīmētos ceļus varētu iezīmēt
>> abstrakti, t.i., ja zin, ka kāds Vnnnn ceļš iet caur tādām un tādām
>> apdzīvotām vietām, tad vienkārši iekš Josm vai Potlach ar taisnām
>> līnijām tās apdzīvotās vietas savieno.
>> Vēlāk tos varēs kāds salabot iezīmējot attiecīgos līkumus saskaņā ar
>> sava GPS rādījumu.
>
> paraadaas jau ieprieksh mineeta probleema. ja es paarvietojos un luuru
> osmaa, skatos - "aa, taads celjsh jau ir, tur nav jaabrauc". vai arii
> pirms tam paskatiijos, ka taads celjs ieziimeets, attieciigi braucot
> nerakstu treisu. taadas taisnaas liinijas tomeer ieteiktu neziimeet.
>
>> Starp citu kā man savu HTC TyTN ar windows mobile 6 varētu piespiest
>> ierakstīt gpx failus? Varbūt ir kādas par brīvu programmas?
>
> paskaties, kaados formaatos jamais var logot. gan jau kaadu no tiem ar
> gpsbabel var konverteet uz gpx. btw, jaunaakaas josm versijas tagad var
> importeet arii nmea pa tiesho.
>
>> Plus vēl taisos mašiņai nopirkt navigācijas iekārtu, tipa TomTom vai
>> Becker, nu kādas tur viņas ir. Varbūt varat ieteikt kādu jēdzīgu modeli
>> kurā varētu lādēt iekšā caur datoru OSM informāciju, vai iegūt gpx
>> trackus, ko vēlāk augšupielādēt iekš OSM?
>
> domaaju, ka ar gpx paliidzees gpsbabel atkal, tikai ir veerts notesteet,
> vai maak konverteet konkreetu formaatu.
>
>> Ilmārs
--
Using Opera's revolutionary e-mail client: http://www.opera.com/mail/
More information about the Talk-lv
mailing list