[OSM-talk-nl] Kruisende wegen 2 x 2 rijbanen
Floris Looijesteijn
osm at floris.nu
Wed Jun 13 20:57:48 UTC 2007
dat is inderdaad een goede vraag, want je wilt natuurlijk niet dat
je routeplanner straks het volgende doet als je de grote weg
op wilt slaan:
"over 300 meter de provinciale weg volgen, en dan na 5 meter
links afslaan"
ik denk dat je hem dan toch maar gewoon een van de namen
moet geven en hopen dat de toekomstige navigatiesoftware
hier rekening mee houdt.
het probleem met een rotonde of niet is er niet echt want er
is toch maar een manier om af te slaan.
groet,
floris
----- Original Message -----
From: Gert Gremmen
To: OpenStreetMap NL discussion list
Sent: Wednesday, June 13, 2007 10:44 PM
Subject: [OSM-talk-nl] Kruisende wegen 2 x 2 rijbanen
Hoe geef je aan de kleine stukjes weg die
overblijven als je 2 x 2 baansweg laat kruisen?
Er onstaat een vierkant met dezelfde functie
Als een rotonde maar natuurlijk geen rotonde.
De doorgaande weg houdt zijn naam, maar de kruisende
weranderd van naam NA of VOOR de oversteek.
Tussen de beide rijbanen van de doorgaande weg
liggen 2 stukjes die niet bij een van beide straten horen.
Ik kan ze prima leggen, die stukjes, maar welke NAAM ?
Deze vraag heb ik ook bij op en afritten , ook daar ontstaan
allerlei losse kruisstukje zonder naam. Deze geef ik
Primary_link mee en eenrichtingverkeer, maar welke naam ??
Gert Gremmen zonder signature
Oh ja de film was shit.
------------------------------------------------------------------------------
_______________________________________________
Talk-nl mailing list
Talk-nl at openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-nl/attachments/20070613/7eedce66/attachment.htm>
More information about the Talk-nl
mailing list