[OSM-talk-nl] Hoge resolutie satellietbeelden
Jaap-Andre de Hoop
j.dehoop at data-assist.nl
Mon Jun 18 19:50:46 UTC 2007
ff foute knip/reactie, want het originele mailtje heb ik niet gekregen,
vanmiddag pas aangemeld (zie apart mailtje binnenkort en dus een super
novice).
>> De java-applet op openstreetmap.org heeft nu hoge
>> resolutiesatellietbeelden! Volgens mij is het nu mogelijk om vanaf de
>> foto's de starten te mappen, zodat je op de fiets alleen nog de
>> straatnamen en eenrichtingswegen hoeft te noteren.
>
Mmm haalt denk ik wel een deel van de lol van het fietsen, weg: net zo
veel 'administratie', minder fietsen, alhoewel voor de bebouwde kom.
Maar het viel me op dat de gefotografeerde snelweg A1 ten noorden van
Enschede afweek van de ingetekende weg:
http://www.openstreetmap.org/edit.html?mlat=52.218333&mlon=6.895833&zoom=12
Hoe komt dat? Onbetrouwbare meting/ GPS/ intekenen /foto/ zoomlevel/
applicatie??
Heeft dat dan ook gevolgen voor de betrouwbaarheid van de kaart?
Groets,
Jaap-Andre
More information about the Talk-nl
mailing list