[OSM-talk-nl] Statistieken
Rob Aerts
rob at coolbegin.com
Wed Jun 27 13:01:13 UTC 2007
gaat mij erom dat ik hectometer paaltjes naar gps coordinaten kan omzetten
en andersom (voor file melden)
zou je natuurlijk ook kunnen benaderen als je de way en een paaltje hebt..
On 6/27/07, Martijn van Exel <mvexel at gmail.com> wrote:
>
> Hectometerpaaltjes, daar valt misschien wel het 1 en ander aan te
> automatiseren. Ik weet er in elk geval 1 uit mijn hoofd: aan het einde
> van de afrit Doetinchem (vroeger Doetinchem-West) staat HMP 200,0 van
> de A18 (vroeger A15, vandaar ook 200 km).
> Verder is er een fansite voor snelwegliefhebbers (sic!), die kunnen
> misschien helpen.
>
> Op 27-06-07 heeft Eugene van der Pijll<eugene at vanderpijll.nl> het
> volgende geschreven:
> > Jaap-Andre de Hoop schreef:
> > > >> Losser 365 km.... oink...
> > > >> Oldenzaal, maar 206.
> > > >>
> > > >
> > > > 374 en 215.
> > >
> > > hmmm 9 km gescheiden rijbaan in Losser en 11 km snelweg (a1), dat is
> > > knap ;-)
> >
> > 't Is toch echt 9 hoor. De A1 loopt van kilometer 170.5 tot 178.5 door
> > Losser. Het voelt misschien als 11 km, dat weet ik niet. Plus nog een
> > stukje in de binnenstad van Losser.
> >
> > Allemaal afgelzen van een topografische kaart.
> > Wanneer komen de hectometerpaaltjes in OSM?
> >
> > Eugene
> >
> > _______________________________________________
> > Talk-nl mailing list
> > Talk-nl at openstreetmap.org
> > http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl
> >
>
>
> --
> martijn van exel -+- mvexel at gmail.com -+- http://www.handsomedevil.nl/
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl
>
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-nl/attachments/20070627/5355685b/attachment.htm>
More information about the Talk-nl
mailing list