[OSM-talk-nl] Gemeentegrenzen
Gert Gremmen
Administrator at ce-test.info
Tue Oct 2 12:19:11 UTC 2007
Vraag 1
In delft vindt ik een stuk gemeentegrens waarbij
segmenten op elkaar liggen, met dezelfde
nodes als begin- en eindnodes.
Validate klaagt daarover.
Hoe krijg ik die los van elkaar zonder te deleten (132 segmenten !!)
JOSM truuc ?
Vraag 2
Delft lijkt 2 gemeentegrenzen te hebben.
Een buitenste (groot) en binnenste (wat kleiner)
Volgens de stafkaarten is de buitenste de correcte.
Waarkomt dan de binnenste grens vandaan, hoe
noem ik die en welke tag ???
Lastige vragen natuurlijk...
Regards,
Ing. Gert Gremmen
Approvals manager
------------------------------------------------------------------------------------
ce-test, qualified testing bv
+ ce marking of electrical/electronic equipment
+ Independent Consultancy Services
+ Compliance Testing and Design for CE marking
according to EC-directives:
- Electro Magnetic Compatibility 89/336/EC
- Electrical Safety 73/23/EC
- Medical Devices 93/42/EC
- Radio & Telecommunication Terminal Equipment 99/5/EC
+ Improvement of Product Quality and Reliability testing
+ Education
Web: www.cetest.nl (English) or www.ce-test.nl (Dutch)
Phone : +31 10 415 24 26
Fax : +31 10 415 49 53
-------------------------------------------------------------------
This e-mail and any attachments thereto may contain information
that is confidential and/or protected by intellectual property rights
and are intended for the sole use of the recipient(s) named above.
Any use of the information contained herein (including, but not
limited to, total or partial reproduction, communication or
distribution in any form) by persons other than the designated
recipient(s) is prohibited. If you have received this e-mail in error,
please notify the sender either by telephone or by e-mail and
delete the material from any computer.
Thank you for your co-operation.
________________________________
From: talk-nl-bounces at openstreetmap.org [mailto:talk-nl-bounces at openstreetmap.org] On Behalf Of Rob Aerts
Sent: Monday, October 01, 2007 11:42 PM
To: OpenStreetMap NL discussion list
Subject: Re: [OSM-talk-nl] Gemeentegrenzen
Mooi man !
ik vind die donker grijze van google ook mooi en rustig.. helemaal mooi is het als je net als hun de landnamen aan beide kanten kunt doen..
Op 01-10-07 heeft Freek <freek_osm at vanwal.nl> het volgende geschreven:
On Monday 01 October 2007, Maarten Deen wrote:
> Ik neem aan dat bij die "dubbele grens" er twee streep-stippellijnen over
> elkaar getekend zijn?
Inderdaad
> Het zou natuurlijk mooi zijn als dat niet gebeurt.
> Kan er in de logica van de renderer niet ingebouwd worden dat als er tussen
> twee nodes twee verschillende ways zijn er maar één gerenderd wordt?
> Of heeft dat weer ongewenste neveneffecten?
Een tegenvoorbeeld daarvoor is niet zo moeilijk, er zijn denk ik genoeg
plaatsen waar een area (plein, bos, o.i.d.) aan een weg grenst en de twee
wegen segmenten delen (of met 0.5: opeenvolgende nodes delen). Je zal dus
gewoon een uitzondering moeten maken voor grenzen. Ook zou het mooi zijn als
de renderers, net als google doet met landsgrenzen, de naam van de gebieden
om de zoveel tijd aan weerszijden van de grens zou tekenen.
Ik zou gokken dat het in osmarender moeilijk is om de dubbele grens te
voorkomen, misschien dat het in mapnik beter gaat, dat weet ik niet. Het
lijkt me niet al te lastig om die gebiedsnaam-weergave te implementeren, maar
goed, zoals altijd, iemand moet 't doen :-)
--
Freek
_______________________________________________
Talk-nl mailing list
Talk-nl at openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-nl/attachments/20071002/e6193de5/attachment.htm>
-------------- next part --------------
A non-text attachment was scrubbed...
Name: image002.gif
Type: image/gif
Size: 8394 bytes
Desc: image002.gif
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-nl/attachments/20071002/e6193de5/attachment.gif>
More information about the Talk-nl
mailing list