[OSM-talk-nl] Wateringseveld
Gert Gremmen
Administrator at ce-test.info
Wed Apr 9 10:34:08 UTC 2008
Vraagje
de wijk wateringseveld (z van den haag) zijn door
een aantal van jullie flink wat untagged (=onzichtbaar) wegen toegevoegd
die
als duplicate ook in AND zitten. Ik kan mij niet voorstellen dat die uit
de pre-and tijd komen, dus ik vroeg mij af waarom.
Ongetwijfeld met de beste bedoelingen toegevoegd, maar willen jullie
daar iets mee ? Zo niet, dan verwijder ik die data dat al doende
en laat de and-data staan.
Gert
-----Oorspronkelijk bericht-----
Van: talk-nl-bounces at openstreetmap.org
[mailto:talk-nl-bounces at openstreetmap.org] Namens Stefan de Konink
Verzonden: woensdag 9 april 2008 12:15
Aan: osm at na1400.info; OpenStreetMap NL discussion list
Onderwerp: Re: [OSM-talk-nl] map verfraaien
Lambertus schreef:
> Stefan de Konink wrote:
>> ...maar goed nu krijgen we een hele boel 'points of interest' hoe kun
je
>> in JOSM zeg maar alles uitzetten behalve wegen, of bijvoorbeeld
alleen
>> molens laten zien?
>>
> Niet rechtstreeks maar wel met behulp van OSMXAPI, daarmee kun je
> bijvoorbeeld alle molens in Nederland mee downloaden en bewerken in
JOSM.
Dat moet dan maar een snel worden opgelost. Ik vind JOSM nu al gewoon
vreselijk onhandig om mee te werken (incl. mappaint) omdat je zonder dat
je het beseft al fouten kunt maken met data die je helemaal niet wilt
editen.
Als dat nu eens opgelost wordt voor JOSM (meerdere lagen, hiden etc.)
maakt de hoeveelheid data in OSM niet uit.
Stefan
_______________________________________________
Talk-nl mailing list
Talk-nl at openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl
More information about the Talk-nl
mailing list