[OSM-talk-nl] Wandelroutenetwerk (en overlays)
Rob
rob at coolbegin.com
Mon Apr 14 17:55:31 UTC 2008
ik zie wat je bedoelt, de 19+19 zoals hieronder weergegeven
http://tile.openstreetmap.nl/~rubke/fietskaart/index.html?zoom=16&lat=51.97889&lon=4.15781&layers=B00
mist op lagere zoomlevels de dubbele vermelding..
het is geen overlap probleem, en ze zitten ook alletwee in de database
kan even geen reden bedenken
2008/4/14, Martijn van Oosterhout <kleptog at gmail.com>:
> On Mon, Apr 14, 2008 at 5:48 PM, Gert Gremmen
> <Administrator at ce-test.info> wrote:
> > Middn-delfland Rijswijk 43-47 Schaapweg...
> > Rel 9643
>
>
> Deze?
> http://www.openstreetmap.org/api/0.5/relation/9643
>
> Hij zit wel in de database iig. Verder weet ik het niet.
>
>
> > Knooppunt 6+6 nabij Monster
> > Knooppunt 19+19 nabij Hoek of Holland
> > Knooppunt 31+31 nabij Zuiden van De Lier
>
>
> > > Ik heb de indruk dat van nodes met hetzelfde nummer (die zijn er: bij 6 en 19, is geen fout)
> > > er steeds maar één wordt weergegeven !!!
>
>
> Als twee dingen dicht op mekaar zijn zal een wegvallen. Dit kan
> waarschijnlijk geconfigureerd worden, al weet ik niet hoe.
>
> Mvg,
>
> --
> Martijn van Oosterhout <kleptog at gmail.com> http://svana.org/kleptog/
>
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl
>
More information about the Talk-nl
mailing list