[OSM-talk-nl] Fietspaden kots
Stefan de Konink
stefan at konink.de
Sat Dec 27 15:36:06 UTC 2008
Ben Laenen wrote:
> On Saturday 27 December 2008, Lambertus wrote:
>> Ik heb zelfs voorbeelden gezien in Duitsland waar
>> alle voetpaden langs de wegen in kaart zijn gebracht.
>
> Inderdaad, en zag dat er eventjes lelijk uit :-)
>
> Alle gekheid op een stokje: trottoirs moeten echt niet via een way
> worden ingegeven, want daar is nu echt niets bij dat je aan extra
> informatie wint als je het doet met een way i.p.v. één of meer tags op
> de weg.
Als je op dat niveau wilt gaan editen moet je gewoon areas gaan tekenen.
>> Meer mapping
>> kan dus juist meer en beter informatie opleveren! Het feit dat de
>> fietspaden (nog) niet goed aan de wegen zijn gekoppeld mag je naar
>> mijn mening niet gebruiken om het concept van mappen van fietspaden
>> langs wegen af te keuren.
>
> Bah, improviseer een "street"-relatie. Die wordt al vaak gebruikt:
> type=street
> name=Naamstraat
> en voeg alles van die weg daaraan toe. Kan je eventueel ook alle POI's
> op die weg aan toevoegen.
Dat een way gewoon een relation moet worden wordt langzamerhand meer
mensen duidelijk ;)
>> Dus als je zelf geen fietspaden apart wilt mappen: prima, mijn motto
>> is altijd je moet/mag alleen doen waar je plezier in hebt. Maar
>> veroordeel niet de mensen die dat wel doen. En verwijder al helemaal
>> niet die fietspaden, dan krijg je een edit war.
>
> Tuurlijk, maar als mensen bepaalde fietspaden tekenen die ik nooit zou
> doen, wil ik wel altijd hun argumenten eens horen...
Je gaf het voorbeeld zelf al: provinciale wegen.
Stefan
More information about the Talk-nl
mailing list