[OSM-talk-nl] Nederlandse Fietskaart
Rob
rob at coolbegin.com
Fri Feb 15 17:17:34 UTC 2008
vind je helemaal groen gevuld met witte text niet mooi ? zoals de echte
kaart van hun..
http://static.flickr.com/24/57619301_c1d54d047f.jpg?v=0
http://img124.imageshack.us/img124/5667/kaart3xz0.jpg
http://rockndust.web-log.nl/rockndust/images/img_1258.jpg
snap wel dat je hiervanuit gaat:
http://fietsen.web-log.nl/fietsen/images/knooppunt_1.jpg
ik laat me verrassen ;)
Op 15-02-08 heeft Joris Meijerink <meijerink at gmail.com> het volgende
geschreven:
>
> Martijn van Oosterhout wrote:
> > 2008/2/15 Joris Meijerink <meijerink at gmail.com>:
> >
> >> Heb je misschien een voorbeeld stylesheet? De site
> >> http://www.mapnik.org/ is een beetje karig, maar wel een mooi plaatje
> >> van Amsterdam op de frontpage.
> >>
> >
> > Ik zou misschien beginnen met de standard OSM stylesheet:
> > http://svn.openstreetmap.org/applications/rendering/mapnik/osm.xml
> >
> > Om een heel concreet voorbeeld te geven:
> > <Rule>
> > <MaxScaleDenominator>25000</MaxScaleDenominator>
> > <Filter>[railway]='station'</Filter>
> > <PointSymbolizer file="/home/steve/symbols/station.png"
> > type="png" width="9" height="9" />
> > </Rule>
> >
> > Je hebt Line/Point/Polygon/TextSymbolisers. De scaledenominator heeft
> > de maken met de schaal. Voor een eerste versie zou ik mij daar niet zo
> > druk over maken.
> >
> > Mvg,
> >
>
> Ok, als ik het zo bekijk lijkt het wel mee te vallen voor de nodes.
>
> <Style name="rcn">
> <Rule>
> <Filter>[network] = 'rcn'</Filter>
> <ShieldSymbolizer name="rcn_ref" face_name="DejaVu Sans Bold"
> size="11" fill="#336633" file="cycle_node_nl.png" type="png" width="17"
> height="17" />
> </Rule>
> </Style>
>
> en dan met cycle_node_nl.png een rondje met een mooi donker groene rand,
> #336633.
> Alleen hoe krijg je ze pas zichtbaar op een bepaald zoomlevel?
>
> In de cycle-kaart van Andy, hebben de grotere wegen een grijstint en
> zijn de kleuren van landuse een beetje gewijzigd. Alleen de kleuren van
> de grote wegen grijzer lijkt me voldoende.
> National cycle shields zijn zichtbaar vanaf zoom 9, regionale vanaf zoom
> 10, lokaal vanaf 12.
> De nodes van de regionale zijn zichtbaar vanaf zoom 10.
>
> Hoe krijgen relaties kleuren?
> National cycle routes zijn zichtbaar vanaf zoom 5, regionale vanaf zoom
> 7, lokaal zoom 8.
>
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl
>
>
>
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-nl/attachments/20080215/56195eae/attachment.htm>
More information about the Talk-nl
mailing list