[OSM-talk-nl] Friese layer op tileserver?
Zoran Kovacevic
zoran at kovacevic.nl
Thu Jan 24 13:48:22 UTC 2008
Lambertus wrote:
>>> Er worden op de Friese layer geen straatnamen weergegeven? Is dat met
>>> opzet?
>> Nee, maar het zou nu goed moeten zijn. Ik heb ook even de cache voor
>> die layer gecleared does het zou nu wel moeten werken.
>>
> Prachtig. Ook op de lage zoomlevels is nu alles zichtbaar en straatnamen
> doen het ook.
>
> Ook buiten Friesland verschijnen al Friese namen zoals Utecht (Utert),
> Zwolle (Swol), Enschede (Ynskede), Groningen (Grins), Den Haag (De Haach)
> enz. enz. Leuk om te zien allemaal!
>
> Ik ben dit weekend 'offline' maar volgende week ga ik een persbericht
> voorbereiden. Wij hebben eerder zulk soort persberichten verzonden waar ik
> graag op voort wil borduren, alleen kon ik ze niet vinden in de wiki. Kan
> iemand bestaande teksten mailen of onder een kopje 'Persberichten' ofzo in
> de wiki zetten? Alvast bedankt.
Niet compleet, maar vul vooral aan:
http://wiki.openstreetmap.org/index.php/Nl:PressRelease
... spit ook het blog door:
http://www.openstreetmap.nl/
... en de list:
http://search.gmane.org/search.php?group=gmane.comp.gis.openstreetmap.region.nl&query=persbericht
Succes!
More information about the Talk-nl
mailing list